Budynek

Galeria Zegrzyńska w Legionowie to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach tego miasta. W budynku zaprojektowano dwie kondygnacje nadziemne. Na parterze zlokalizowano przestrzeń handlowo-usługową z głównym wejściem od strony ulicy Zegrzyńskiej. Zaplanowano tam również pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz sanitariaty ogólnodostępne.

Na terenie galerii przewidziano parking na 43 miejsca postojowe w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na pierwszym piętrze usytuowano powierzchnię usługową z przynależącymi do niej sanitariatami. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - poprzez zastosowanie dźwigu osobowego wewnątrz budynku, natomiast kondygnacja parteru będzie dostępna bezpośrednio z poziomu chodnika.

Na parterze przewidziano miejsce na sklep wieloasortymentowy oraz niewielki pasaż handlowy. Piętro ma charakter uniwersalny, istnieje możliwość jego dowolnej aranżacji w zależności od zapotrzebowania najemcy. To wszystko sprawia, że Galeria Zegrzyńska będzie idealnym miejscem spotkań zarówno młodzieży, jak i dorosłych w każdym wieku.

Projekt budynku Galerii Zegrzyńskiej w Legionowie powierzono pracowni JP Architekci.

 

Twoje miejsce spotkań w Legionowie

Galeria Zegrzyńska zlokalizowana jest przy ulicy Zegrzyńskiej. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych Legionowa – dworca kolejowego oraz przystanków autobusowych. Do galerii łatwo dostać się nie tylko środkami komunikacji publicznej. Dzięki sąsiedztwu z drogą krajową nr 61, szybko można dotrzeć do niej samochodem z niemal każdego rejonu Legionowa i okolic.

  • Galeria Zegrzyńska

 

Czekamy na Twoje zapytanie

Firma/Nazwisko
E-mail *
Wiadomość